Якщо у Вас виникли труднощі – фахівці Центру захисту киян допоможуть захистити Ваші права

Як отримати виплати по безробіттю в умовах карантину у Києві ?

За новими правилами, у період встановлення карантину реєстрація безробітного та призначення виплати допомоги здійснюється з першого дня після подання особою, яка шукає роботу, відповідної заяви

Читати далі

Як мають нараховувати лікарняний

Отримати лікарняний у зв’язку з відстороненням від роботи під час карантину можуть особи, робота яких повязана з обслуговуванням населення, якщо:

Читати далі

Що таке форс-мажорні обставини та чи підпадають вони під карантин ⁉️

Форс-мажор - це надзвичайні та невідворотні обставини, які об'єктивно унеможливлюють виконання зобов'язань, передбачених умовами договору

Читати далі

Право працівника на відпочинок

В цій статті ми розповімо про дуже приємне для кожного працівника – про відпочинок. Про юридичні аспекти прав працівників, які вони не завжди знають.

Читати далі

Що робити, якщо ваше житло затопили

Винуватцем залиття (затоплення) квартири може бути балансоутримувач (ЖЕК, ОСББ, ЖБК та інші) або ж власник іншої квартири.

Читати далі

Механізм отримання податкової знижки з витрат на навчання

Держава зобов’язується відшкодувати витрачені кошти на оплату навчання в дошкільних, позашкільних закладах, закладах загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти (денної та заочної форми навчання).

Читати далі

НОВА СИСТЕМА АВТОМАТИЗОВАНОГО ОБЛІКУ ОПЛАТИ ПРОЇЗДУ В МІСЬКОМУ ПАСАЖИРСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ МІСТА КИЄВА

Електронний квиток (е-Квиток або KyivSmartCard) - це транспортна картка для оплати проїзду в київському громадському транспорті. З обігу поступово виводяться жетони і скорочуються точки продажу жетонів та карток, які мають заставну вартість. Платити потрібно буде лише за кількість поїздок.

Читати далі

Я маю право: Як протидіяти домашньому насильству за допомогою заборонного припису ?

У разі вчинення будь-якого виду домашнього насильства постраждалі мають право звернутися із відповідною заявою (повідомленням) як до органів поліції за місцем свого проживання (перебування), так і до виконавчих комітетів сільських і селищних рад, органів опіки та піклування

Читати далі

Субсидія по-новому. Що потрібно пам’ятати та на що звернути увагу!

З 1 жовтня 2019 року запроваджується новий механізм виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг. При цьому порядок призначення виплат залишається майже незмінним.

Читати далі

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму