Як дізнатись, чи буде призначена субсидія?

img

До Центру захисту киян звернувся пан Яків із питаннями: «Як дізнатися, чи буде йому призначено субсидію в опалювальному сезоні? Чи потрібно подавати нову заяву та декларацію? Протягом якого терміну комісія вирішує це питання?». Наші спеціалісти відповідають.

Як оформити житлову субсидію?

Згідно з Положенням про порядок призначення житлових субсидій, для отримання субсидії потрібно направити подання до структурних підрозділів з питань соціального захисту. Разом з поданням потрібно додати документи, що засвідчують підстави для отримання пільг. 

Умови отримання житлових субсидій зазначені у Положенні: http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/329-2018-%D0%BF

Контакти та адреси Управління праці та соціального захисту населення у вашому районі дивіться на сайті: https://old.kyivcity.gov.ua/content/kontakty-upravlin-soczahystu.html

Терміни розгляду заяви

Комісія розглядає подання та приймає рішення протягом 10 календарних днів з дня його отримання. Інформація про призначені житлові субсидії вноситься до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій, держателем якого є Мінсоцполітики.

Самостійно перевірити, чи призначена вам субсидія ви можете у реєстрі отримувачів субсидії за посиланням: https://subsidii.ioc.gov.ua/search

Якщо немає відповіді на вашу заяву

У випадку відсутності відповіді на ваше подання у 10-денний термін, юристи Центру захисту киян рекомендують звернутися з письмовою заявою до Управління праці та соціального захисту населення свого району задля отримання потрібної інформації.

Якщо у вас виникли питання щодо правильного оформлення подання на отримання житлових субсидій, радимо звернутись за консультацією до наших юристів за номером 0 800 302 019.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму