Як перевірити, чи ви не переплачуєте за утримання будинку та прибудинкової території?

img

20 грудня суд остаточно визнав, що Київська міська державна адміністрація безпідставно підвищила тарифи у 2017 році. З цього моменту для будинків, які обслуговуються комунальними керуючими компаніями, має застосовуватися попередній тариф, що становить близько 3 грн/м2. Боротьба за справедливість для мешканців інших будинків триває.

Як перевірити, чи не переплачуєте ви за утримання будинку та прибудинкової території?

Тариф має бути знижено автоматично, проте варто проконтролювати законослухняність комунальників. Для цього потрібно зробити кілька кроків:

  • з’ясуйте, чи надає вам послугу з утримання будинків та прибудинкової території КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду» вашого району;

  • перевірте вартість послуги в рахунку за грудень 2018 року;

  • порівняйте суму за грудень 2018-го із сумою, яку ви сплачували за чи будь-який інший місяць;

  • якщо сума за грудень 2018-го не зменшилася, не сплачуйте за послугу з утримання будинків та прибудинкових територій до проведення відповідного перерахунку;

  • подайте до КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду» вашого району заяву за пропонованим зразком і вимагайте нарахування плати за послугу з утримання будинків та прибудинкових територій із 20 грудня 2018 року за тарифом, затвердженим розпорядженням КМДА № 442 від 30 квітня 2015 року.

Зразок заяви можна ЗАВАНТАЖИТИ тут - БЛАНК ЗАЯВИ

Якщо у вас виникли додаткові питання чи проблеми з поданням заяви - телефонуйте на нащу безкоштовну гарячу лінію 0 800 30 2019. Наші юристи спробують вам допомогти.

 

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму