Як отримати довідку про доходи онлайн?

img

 

Електронні сервіси це зручно та швидко. Тому все більше відомств в Україні запускають електронні системи, які повинні полегшити життя людей. Новий сервіс для отримання відомостей про дохід запустила Державна фіскальна служба.

Заповнити форму про дохід за 2018 рік можна вже з 22 лютого 2019 року.

На веб-порталі Державної фіскальної служби України працює Електронний кабінет платника, за допомогою якого фізичні особи можуть отримати в електронному вигляді довідку про доходи навіть за 2016 рік (про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків). Проте для отримання даних потрібно надати свій електронний підпис. Нова система повинна допомогти оформолювати декларації правильно та без помилок. Варто зазначити, що ця послуга доступна тільки для фізичних осіб.

Для того, щоб отримати необхідну інформацію, потрібно зареєструватися, або увійти в свій електронний кабінет на сайті податкової http://sfs.gov.ua. Після цього виконайте наступні пункти:

  • виберіть акредитований центр сертифікації ключів (АЦКС);
  • завантажити власний електронний ключ з електронного носія чи ПК;
  • ввести пароль захисту та натиснути "Зчитати"; 
  • натиснути "Ввійти" після завантаження ключа;
  • ввійти в розділ "Заяви, запити для отримання інформації";
  • обрати "Запит на отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суму сплачених доходів і утриманних податків".

Після виконання цих пунктів ви отримаєте доступ до форми запиту. У ній вам потрібно буде заповнити поля, маркованы блакитним кольором, натиснути кнопку "Підписати та надіслати". Після того необхідно обрати форму надання інформації. Потім повідомлення відправиться в особистий електронний кабінет. В повідомленні вам буде доступна інформація про сплачені доходи і утримані податки. Їх можна зберегти, переглянути в будь-який момент чи роздрукувати. 

Детальну інструкцію як отримати довідку про доходи онлайн можна завантажити тут ІНСТРУКЦІЯ.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму