Як отримати назад переплачені гроші за обслуговування будинків та прибудинкової території?

img

Команді Юлії Тимошенко в Києві вдалося скасувати незаконне підняття тарифу на обслуговування будинків і прибудинкових територій, встановлене рішенням КМДА № 668 від 06.06.2017 року. 

20 грудня 2018 року рішенням суду остаточно визнано незаконним підвищення плати за утримання будинків та прибудинкових територій у середньому із 3 грн/м2 до 6,4 грн/м2. Підвищення відбулося в червні 2017 року. Тобто протягом 18 місяців із мешканців будинків, що обслуговуються комунальними керуючими компаніями, незаконно стягували додаткові гроші. У середньому київська квартира щомісяця переплачувала 112,5 грн. Це близько 2000 грн із кожного домогосподарства за весь період неправомірного нарахування. Загалом до кишень корупціонерів потрапило півтора мільярда гривень.

Правозахисники Центру захисту киян запевняють киян, що ці гроші реально повернути. Для цього потрібно:

1. Власноруч написати заяву згідно зі зразком і надіслати її рекомендованим листом на адресу: 04053,  м. Київ, вул. Некрасовська, 10/8, Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві.  

2. Або подати заяву особисто за цією адресою. Якщо виникнуть складнощі із заповненням чи поданням заяви, звернутися на гарячу лінію  0 800 30 2019. Відповідь на вашу заяву має надійти впродовж 30 робочих днів.

Зразок заяви можна завантажити ТУТ.

Перевірити, чи потрапила ваша квартира під рішення КМДА № 668 від 06.06.2017 року, та чи можете ви претендувати на компенсація, ви можете ТУТ.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму