Юрій Власенко: Проїзд у громадському транспорті за спецквитками платний

img

На гарячу лінію Центру захисту киян 0800302019 надходять дзвінки з питанням, чи повинні пасажири, які користуються громадським транспортом за спеціальними квитками, оплачувати проїзд.

Відповідь дав керівник юридичного департаменту Центру захисту киян Юрій Власенко: «Змушений констатувати, що спеціальний квиток надає право лише зайти до громадського транспорту. Тобто проїзд в громадському транспорті за спецквитками платний», - сказав він. 

На практиці це означає що всі категорії пасажирів, які з 23 березня 2020 року мають право користуватися громадським транспортом, а це медичні працівники, співробітники підприємств, що забезпечують критично важливі сфери життя міста та країни, оплачують проїзд в звичайному режимі.

Правник також уточнив можливі варіанти оплати проїзду та нагадав про присутність поліцейських в транспорті.

«Кияни можуть придбати квиток, скористатися проїзним, карткою киянина або Kyiv Smart Card. В кожній одиниці транспорту громадський порядок забезпечують не менше двох працівників поліції», - додав Юрій Власенко.

Нагадаємо, що громадську організацію Центр захисту киян створено за ініціативи лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко.

 

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму