Віталій Нестор: Другий рік поспіль ми не бачимо результатів медреформи

img

Про це заявив голова Центру захисту киян Віталій Нестор на своїй сторінці Facebook, передає пресслужба.

«Юлія Тимошенко та депутати фракції «Батьківщина» зареєстрували у ВР проект закону про загальнообов’язкове медичне страхування. Звідки брати гроші, запитаєте? Відповідаю – з 4-х джерел: 1. частка коштів державного бюджету та коштів фондів соціального страхування – до 30%; 2. частка коштів місцевих бюджетів – до 10%; 3. позабюджетні кошти загальнообов’язкового медичного страхування – 50-60%; 4. приватні гроші громадян (кошти добровільного медичного страхування, благодійних фондів та міжнародної допомоги) – до 15%», – пояснив політик.

За рахунок бюджету буде профінансована екстрена допомога, невідкладна стоматологічна та паліативна допомога, а також буде сплачено за вагітність і пологи та щеплення проти різних інфекцій. 

«Законопроект №3464 – це рішення, яке забезпечить українців якісними медичними послугами, медиків – європейськими зарплатами, а галузь – необхідними ресурсами для розвитку. Зміни пропонують механізми фінансування системи охорони здоров’я, забезпечать людей якісною, доступною, наданою за сучасними стандартами, безоплатною медичною допомогою, гарантуватимуть підвищення заробітної плати медичних працівників до стандартів, прийнятих в усьому цивілізованому світі, а також створять умови для ефективної роботи закладів охорони здоров’я», – зазначив Віталій Нестор.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму