Віталій Нестор: Київ має врятувати завод «Антонов»

img

Таким чином політик відреагував на заяву працівників «Антонова» про загрозу знищення підприємства керівництвом «Укроборонпрому», передає пресслужба.

Віталій Нестор упевнений, що слід невідкладно переглянути принципи переходу ДП «Антонов» до корпоративного управління. Якщо для цього потрібний окремий закон, то його необхідно розробляти спільно з колективом підприємства та за участі представників громади Києва.

«Але ключові питання при переході до корпоративного управління – це бізнес-план з інвестиційними зобов’язаннями та наявність стратегічного інвестора, під якого здійснюються такі зміни. Я вважаю, що Київ має висловити свою готовність стати стратегічним партнером та інвестором для заводу «Антонов» - зазначив у заяві політик.

За словами Віталія Нестора, місто повинно висловити готовність викупити частку у підприємстві, допомогти із залученням інвестицій та мати вплив на розвиток підприємства через представників громади у наглядовій раді. Також Київ має стати гарантом того, що всі складові містоутворюючого підприємства будуть збережені як цілісний майновий комплекс: авіакомпанія, всі права інтелектуальної власності та бренди, аеродром в Гостомелі, виробництво та сфера культурно-побутового забезпечення підприємства.

«Підприємство розміщене в нашому місті і може приносити користь містянам. Воно є одним із найбільших платників податків. А при грамотному управлінні та івестиціях в розвиток «Антонова» Київ може увійти до ТОП-3 авіаційних центрів світу, від чого виграє не лише авіазавод, але й всі супутні галузі та кияни, які в них задіяні. Збереження та розвиток заводу «Антонов» - це частина стратегії розвитку Києва!» - додав Віталій Нестор.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму