Віталій Нестор: Терміново перевірити «Нафтогаз» і повернути гроші в бюджет

img

Про це заявив очільник Центру  Віталій Нестор на свої сторінці Facebook, передає пресслужба партійного осередку.

«Де брати гроші, коли бюджет порожній? Влада не пропонує чіткого плану виходу з карантину, Україна – на межі фінансового й соціального колапсу. Зрозуміло, що потрібно наповнити дохідну частину бюджету, інакше простим дефолтом ситуація не обмежиться. Але хто шукає, той завжди знайде. Розуміючи глибоку корумпованість нинішньої політичної системи, ВО «Батьківщина» виступила з ініціативою створення парламентської тимчасової слідчої комісії (ТСК) для вивчення несплати до бюджету податків всіма суб’єктами! В першу чергу, державними корпораціями», – зазначив політик.

ТСК з’ясувала, що НАК Нафтогаз України завинив держкосторису 72 млрд грн.

«Лише вдумайтеся в таку суму – це рівно стільки, скільки уряд і президент планують запозичити цьогоріч у МВФ! І це було б цілком можливо, якщо б не… голова держави, який покриває ділків у державних кріслах. Депутати від «Слуга Народу», яких більшість у тимчасовій слідчій комісії, за вказівкою президента Зеленського, проголосували за те, аби не розглядати питання корупції НАК«Нафтогазу» та не розглядати питання несплати до бюджету 72 млрд грн. Хоча уряд і ухвалив рішення про перевірку державної компанії, але якимось дивним чином його примушують скасувати ревізію «Нафтогазу», – поляснив Віталій Нестор.

Політик також висловив переконання, що все це відбувається під прикриттям та під контролем президента України Володимира Зеленського.

«Але якщо він не дозволить провести перевірку НАК «Нафтогазу», «Батьківщина» все одно не зупиниться і звертатиметься до суду», – додав він.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму