Віталій Нестор: Чи отримають кияни компенсацію за встановлені газові лічильники?

img

Голова Центру захисту киян Віталій Нестор пояснив деталі закону, про це повідомляє пресслужба.

«Вказаним законом передбачено, що ті споживачі, які самостійно за власний кошт встановили лічильники на газ, мають право на компенсацію таких витрат. Порядок і розмір компенсації цих витрат, мав встановити Кабінет Міністрів України ще до 20 березня 2018 року. Без даного порядку компенсацію газопостачальні організації просто не проводять», - зазначив політик на своїй сторінці Facebook.

В зв’язку із численними зверненнями споживачів, Центр захисту киян офіційно звернувся до Кабінету Міністрів України з відповідним запитом.

«В разі бездіяльності Уряду, будемо звертатися до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом про визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання вчинити дії», - заявив Віталій Нестор.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму