Віталій Нестор: Влада продовжує тарифний геноцид

img

Про це заявив голова Центру захисту киян Віталій Нестор на сторінці Facebook, передає пресслужба.

«Один киянин відреагував на новину про те, що столичний «Київводоканал» збирається підвищити тарифи ще на 19% фразою «а не подавитесь?». І у мене, зізнаюсь, була така сама реакція! Я не можу пояснити, чим саме обґрунтоване підвищення, окрім бажання отримати більший прибуток», - заявив політик. 

Він висловив обурення через те, що НКРЄКП ухвалила рішення про збільшення вартості тарифу.

«А як покращується послуга, за яку вимагають тепер більший тариф? У нас вода стала якіснішою? Водоканал провів модернізацію? Замінив каналізацію чи проклав нові труби? Чому Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЄКП), ухвалила таку пропозицію? Регулятор погоджується, що з людей потрібно дерти три шкури просто так, бо до бюджету міста потрібно більше грошей?», - зазначив Віталій Нестор.

Політик закликав міську владу підтримувати киян.

«Столична влада мусить просто зараз розвивати бізнеси, залучати інвестиції, сприяти технологіям й робити життя для столичних жителів та гостей комфортним. А не бездумно забудовувати весь Київ і витискати з людей останнє за рахунок тарифів! Не шукайте занадто легких шляхів, якщо хочете ще чогось досягти на майбутніх виборах», - додав він.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму