Віталій Нестор: «Слуга народу» - це про лебедя, рака й щуку

img

Помітив, що «Слуга народу» - це типова історія про лебедя, рака й щуку. Микола Тищенко завісив Київ своїми бордами і розвантажує пісок на дитячих майданчиках, про що вихваляється на своїй сторінці Слуга Народу - Тищенко Микола - Округ 219. Хоча зовні більше це нагадує привезення будматеріалів для чергової висотки. Нардеп від цієї ж фракції монобільшості Ірина Верещук заявила про свої мерські амбіції. А ще ми чули про Олександра Дубінського, Олександра Ткаченка, Олександр Качура. Навіть мова йшла про головного санлікаря без санслужби Віктора Ляшка, який теж може претендувати на крісло київського міського голови. Нагадаю, керівник партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко повідомляв, що від чотирьох до шести кандидатів в мери столиці можуть взяти участь у партійних праймеріз всередині «Слуга Народу».

Про це заявив голова Центру захисту киян Віталій Нестор на своїй сторінці Facebook, передає пресслужба.

«Конкуренція - це ніби-то добре. Але! По суті, ми знову будемо обирати «кота в мішку»? Де програми цих людей? Адже вони знову йдуть з простими примітивними гаслами та відверто намагаються виїхати на бренді ЗеКоманди. Я розумію, що минулоріч українці вже обрали телевізійного президента Голобородька замість справжнього Володимира Зеленського. До речі, чимало виборців до цього часу не розрізняють кіноперсонажів і реальних людей. Але минув рік, навіть більше. Давайте не повторювати помилки. Зараз відбуватиметься боротьба за головне місто країни. І столиця не може обирати знову якихось «людей з екрану» чи білборду. Кияни заслуговують на те, аби дізнатись про програми та стратегії кандидатів», - зазначив він.

Віталій Нестор додав, що зараз немає змістовної дискусії про те, яким бути Києву.

«До речі, Качура і Дубінський заявляли про свої наміри провести дебати, не дочекавшись партійних праймеріз. Це правильне бажання - ми маємо почути, з яким стратегічним баченням кандидати хочуть йти на вибори. Рік тому ми це вже проходили, коли ці ж люди стали народними депутатами з гаслами «за все хороше й проти всього поганого». А зараз що? Отож», - додав Віталій Нестор.

Очільник Центру захисту киян закликав усіх кандидатів на Київського міського голову від усіх політичних сил піти на вибори з конкретними програмами розвитку Києва та чітким баченням того, як Київ має жити в наступні 5-10 років.

«Досить з киян експериментів! Ми з командою вже представили «Нову стратегію Києва» до 2040 року. Це спільні зусилля київської команди «Батьківщини» та найкращих експертів в сфері розвитку міст. І я готовий відповісти за кожен пункт цього документу. І захистити його у конструктивній дискусії з будь-яким суперником. А всім киянам я нагадую: просто зараз заходьте на сайт kyiv2040.com та ставайте творцями нового Києва», - сказав Віталій Нестор.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму