Віталій Нестор: Що відбувається на енергоринку?

img

Борги. Це слово, яке характеризує загальну ситуацію в країні. Перед МВФ, перед іншими зовнішніми кредиторами, перед працівниками медичної сфери всередині країни. Над енергоринком нині - велика проблема. Якщо її не вирішити зараз, то восени вона набуде глобального характеру та вкриє всю країну. Мова про мільярдні борги!

Про це заявив голова Центру захисту киян Віталій Нестор, передає пресслужба.

Очільник Центру захисту киян згадав слова народного депутата від «Батьківщини» Олексія Кучеренка: Поки Верховна Рада розглядатися законопроект про списання та реструктуризацію старих боргів енергоринку на 30 мільярдів, на новому енергоринку вже утворилися шалені зобов’язання.

«На сьогодні «Енергоатом» та «Укренерго» мають заборгованість майже на 10 мільярдів гривень. Так звані «зелені» з невирішеною проблемою, створеною ще у 2016 році, сьогодні мають зобов’язання на 14,8 мільярда грн. Якщо продовжити цей ланцюг далі, то побачимо величезні борги населення за житлово-комунальні послуги в 62 мільярди, величезні борги перед НАК «Нафтогаз» його контрагентів. Тому я й кажу про небезпеку», - додав Віталій Нестор.

Політик переконаний, що поки не пізно, треба створити справді незалежні слідчі комісії.

«Вони мають розібратись і відповісти, що відбувається на енергоринку. Чому мільярди заробляють спекулянти, а інші за усе це платять? Що відбувається в житлово-комунальній сфері з боргами та що коїться з НАК «Нафтогаз»? До осені час ще є, але треба поквапитись», - сказав Віталій Нестор.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму