Трагедії потрібно попереджати!

img

Це просто жах, коли у 21-му столітті через витік газу продовжують вибухати будинки! Стежу за новинами щодо зруйнованої багатоповерхівки на Позняках – волосся стає дибки! Станом на ранок 22 червня під завалами знайшли тіла трьох людей, доля ще двох чоловіків невідома. Жертв може бути й більше. Ситуація настільки складна, що рятувальники вимушені працювати вручну. Написав на своїй сторінці Facebook голова Центру захисту киян Віталій Нестор слова співчуття родинам загиблих і усіх постраждалих внаслідок аварії.

Як повідомляє пресслужба Центру захситу киян, без домівок залишились мешканці 40 квартир, де проживало 125 людей. Сам будинок, судячи з усього, будуть зносити.

«Але у 2020 році ненормальною є ситуація, коли влада не прибирає причини, а лише ліквідує наслідки. Проблема – у старому житловому фонді, побудованому понад 30 років тому і зношеності комунальних систем. Уряд, який обіцяє подбати про постраждалих, просто повинен провести повну інвентаризацію багатоквартирних житлових будинків та з’ясувати, в якому вони стані. На основі цієї інформації розробити та впровадити програму з капітального ремонту житлового фонду та оновлення інженерних мереж. Треба починати цей процес негайно, інакше такі трагедії, на превеликий жаль, можуть повторюватись», – зазначив Віталій Нестор.

 

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму