Віталій Нестор: Діяти негайно й спільно, аби врятувати людей від повеней !

img

До України прийшла біда і на Заході. Тамтешні регіони потерпають від стихії! Повені через дощі та зливи, які не припиняються багато днів, розмили дамби й дороги. Річки повиходили з берегів, поруйнували будинки, позаливали поля, городи й кладовища. На жаль, вже маємо кілька людських жертв. Синоптики прогнозують, що найближчими днями погода не зміниться. Відповідно – ситуація ще більше ускладниться.

Про це заявив голова Центру захисту киян Віталій Нестор, передає пресслужба.

Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко запропонувала допомогу владі і закликала уряд та парламент діяти разом для якнайшвидшого подолання наслідків повеней.

В свою чергу Віталій Нестор закликав не втрачати час у боротьбі зі стихією.

«Потрібно діяти негайно й спільно – бути з людьми. Від швидкості й точності кроків сьогодні залежить життя і добробут людей в зоні катастрофи. Потрібно негайно зібрати парламент, і швидко ухвалити всі необхідні рішення, зокрема, виділити гроші для допомоги постраждалим. Держава має взяти відповідальність на себе. А не витрачати дорогоцінний час на пустопорожні балачки», - зазначив Віталій Нестор.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму