Віталій Нестор: Вовки в овечій шкурі? Або чому Пальчевський рветься у київську політику...

img

Кадровий російський військовий, а потім і політик, згодом — український бізнесмен, телеведучий, заступник міністра часів Януковича, власник клініки «Євролаб»... Все це про Андрей Пальчевский - людину з дуже неоднозначною біографією. Так-так, це він ще зовсім нещодавно підтримував Володимира Зеленського. Саме в його клініці «Євролаб» нинішній президент здавав «переддебатні» аналізи.

Про це заявив голова Центру захисту киян Віталій Нестор на своїй сторінці Facebook.

«Згадали? А потім щось пішло не так. І з палкого прихильника Зеленського Андрій Пальчевський перетворився на різкого критика Зе-команди. І ось напередодні місцевих виборів він заявив про створення партії з дуже скромною назвою «Перемога Пальчевського». І тут хочеться запитати: А ви нічого не переплутали? Точно не «Зрада», а саме «Перемога», - зазначив політик.

Віталій Нестор нагадав про декілька «цікавих», але красномовних фактів з життя Андрія Пальчевського:

Вчився і згодом викладав у Москві в нині вже неіснуючому Військовому інституті іноземних мов.

Шість років служив у Лаосі, офіційно — військовим перекладачем, хоча досить часто так «оформляли» радянських шпигунів.

Після демобілізації викладав англійську на військові кафедрі інституту міжнародних відносин у Москві.

Певний час був членом ради директорів ВАТ «Челябінськпиво».

У 1995 році спробував себе у російській політиці - балотувався до Держдуми Росії від... «Партії любителів пива»* під третім номером списку. За його власними словами, ця політична сила мала стати альтернативою «партії горілки» — так Пальчевський називав тодішню російську владу на чолі з Борисом Єльциним. До Держдуми партія не потрапила.

У середині 2000-х начебто продав російський бізнес і переїхав до України, де заснував клініку «Євролаб», яку вже одного разу закривала міська санстанція.

У березні 2010 року Андрій Пальчевський у розквіт влади Януковича чомусь став першим заступником Равіля Сафіуліна, міністра у справах сім’ї, молоді та спорту в новоствореному уряді Миколи Азарова.

Нині власник медичного центру і відомий медійник Пальчевський часто з'являється в якості експерта в ефірах каналів 112 Україна, NewsOne і НАШ, що належать куму Путіна Віктору Медведчуку. Там він коментує геть усе - від заборони експорту російської нафти, яка на його думку дуже потрібна Україні, до рівня життя і мов нацменшин. Не нехтує «знавець в усьому» Пальчевський і заявами про створення Єврейської республіки у Криму та іншою нісенітницею, яка віддає темниками Кремля.

Політик переконаний, що саме такі факти біографії дають привід опонентам час від часу досить аргументовано звинувачувати Пальчевського у роботі на російські спецслужби. 

«І тепер ця людина розповідатиме нам про український патріотизм? Чи просто Москва розігрує черговий сценарій реваншу, вже використовуючи важку артилерію кадрових офіцерів? Я впевнений, що час покаже, але зараз важливо знову не помилитися… До речі, цікаво, а зараз Пальчевський вже здав російський паспорт?», - додав він.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму