Віталій Нестор: Я вимагаю аби Київська міська рада сьогодні на засіданні прийняла рішення передати в управління Міністерство охорони здоров'я України

img

Про це заявив очільник Центру захисту киян Віталій Нестор під час акції медиків під стінами Київради 7 липня, передає пресслужба.

«Фракція «Батьківщини» в Київраді твердо стоїть на позиції аби кожен українець та кожен киянин отримував те, за що він сплачує податки. Право на безоплатну медичну допомогу - передбачене Конституцією України», - заявив він.

Він переконаний, що наразі лише передача медзакладів у підпорядкування МОЗу - єдиний шанс врятувати лікарні.

«Зволікання - смертельне! З 1 липня Київ та вся Україна вже залишилися без невідкладної офтальмологічної допомоги при дитячих травмах, а породілля, що мають особливо небезпечні інфекційні захворювання, народжують у звичайних пологових будинках», - додав Віталій Нестор.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму