Віталій Нестор: Коли поліція безсила

img

П’ятеро столичних підлітків започаткували рух “народних месників” на дорозі. Вже 2 тижні ловлять і провчають водіїв, які порушують ПДР. Проект вони назвали “Діло пішохода” або ж “Dilo pishohoda”. О 18:00 щовечора вони виходять на “рейди” на Оболоні і по-своєму “карають” порушників, які заїжджають на тротуари або намагаються проскочити зустрічною смугою. Хлопці зупиняють і розвертають “хитрих” водіїв та роблять їх публічно відомими завдяки Instagram. Дії підлітків на тротуарі зрозумілі, тому що це місце пішоходів. Але ж вони так само вибігають на дорогу, коли бачать порушення, аби зупинити нерадивого водія. Чим наражають на небезпеку себе та інших. І так само стають порушниками.

Про це заявив голова Центру захисту киян Віталій Нестор на своїй сторінці Facebook, передає пресслужба Центру захисту киян.

“Коли тобі 13-14 років, це цілком нормальне бажання змінити світ на краще та примусити інших дотримуватися загальних правил. Я можу зрозуміти водіїв, які втомились від щоденних заторів, в яких треба проводити по декілька годин (але не виправдовую). Кого я не можу зрозуміти, так це нашу поліцію. Це функція копів - стежити за дорожнім рухом й карати порушників. Лише їм держава надала таке право. І по великому рахунку, поліція б мала втрутитись, провести з хлопцями та водіями роз’яснювальну роботу і забезпечити виконання ПДР усіма сторонами конфлікту. А такою бездіяльністю правоохоронці лише підігрівають потенційний вибух”, - зазначив очільник Центру захисту киян.

Віталій Нестор висловив слова підтримки молоді.

“Мене тішить одне - що в нашому суспільстві є молоді люди, яким не все одно. Головне - це бути відповідальними у будь-якому віці”, - зазначив він.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму