Віталій Нестор: Кого «слуги» зроблять крайнім? та чи будуть восени місцеві вибори?

img

Не встигло охолонути вугілля після вогняного скандалу з відставкою голови НБУ Якова Смолія, як влада почала «заварювати нову кашу». Верховна Рада напередодні провела позачергове засідання. Мета – призначити нового голову Нацбанку, Антимонопольного комітету та віце-прем’єра ОПК й визначитись з датою місцевих виборів. Але тут цікава історія – Зе-команда вже показала, як вона вміє перетравлювати й викидати із системи будь-якого керівника. Так було з головою Офісу президента Богданом, з прем’єром Гончаруком, з головою митниці Нефьодовим, міністром закордонних справ Пристайком, про екс-очільника міністерства охорони здоров’я Ємця та міністерства фінансів Уманського я взагалі мовчу. Останні пропрацювали менше місяця.

Про це заявив на своїй сторінці в соцмережі очільник Центру захисту киян Віталій Нестор, передає пресслужба.

«Ніхто не хоче зв’язуватись зі «слугами», розуміючи, що завтра тебе виплюнуть й повісять «всіх собак». От і зараз Володимир Зеленський зустрічався зі своєю фракцією, аби обговорити «деякі кадрові питання». Якщо на посаду голови Антимонопольного комітету рекомендовано Ольгу Піщанську, а на віце-прем‘єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості – Олега Уруського, то з головою НБУ поки «темрява та інтрига». Насправді є декілька кандидатів, фракція має визначитись в середу, а ухвалити рішення до кінця тижня. Владу продовжує лихоманити і рейтинг валиться постійно. І це лише липень. На що розраховує «Слуга народу» в жовтні – поки незрозуміло», – заявив політик.

Віталій Нестор зазначив, що Володимир Зеленський відкликав з Ради постанову про призначення місцевих виборів на 25 жовтня.

«Офіційно: в ньому «є деякі технічні неузгодженості». Але цікаво, чи не пов’язано це із «пулярністю» провладної партії. І чи будуть взагалі місцеві вибори? Адже скоро прогнозують другу хвилю коронавірусу…», – додав Віталій Нестор.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму