Центр захисту киян бореться із незаконними хостелами

img

Очільник Центру захисту киян Віталій Нестор разом з командою та киянами домагаються врегулювати незаконну діяльність хостелу в Голосіївському районі.

Хостел розташований в Голосіївському районі, провулок Ужгородський, 7, повідомляє пресслужба.

Кияни обурені порушенням громадського порядку навколо хостелу. Жителі району стверджують, що постояльці зловживають алкогольними напоями та вживають наркотичні речовини.

«В реєстрі будинків, які використовуються під гуртожитки, дана будівля не значиться. Чисельні звернення до правоохоронних органів про порушення громадського порядку та правил благоустрою, залишаються без уваги. Мешканці не пускають дітей на гральні майданчики та самі не виходять ввечері на вулицю. Я переконаний, що міська влада має висловити жорстку позицію в цьому питанні, а ми з громадою будемо добиватися справедливості та порядку», - прокоментував ситуацію Віталій Нестор журналістам.

Політик пояснив юридичний аспект роботи хостелів в Україні.

«Діяльність гуртожитків врегульована в Житловому кодексі, а діяльність готелів – в законі України «Про туризм», діяльність хостелів, на жаль, не врегульована. Лише нещодавно до Державних будівельних норм була внесена заборона розміщення хостелів в житлових будинках», - додав він.

На місце події активісти викликали поліцію для фіксації всіх порушень діяльності хостелу. Віталій Нестор запевнив громаду, що всі питання будуть вирішені в рамках правового поля.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму