Віталій Нестор: Київ - лідер з боргів за “комуналку”

img

Замість допомоги українцям, які не можуть платити за комунальні послуги, чиновники легко закатують в асфальт 35 мільярдів гривень!

Про це заявив голова Центру захисту киян Віталій Нестор на своїй сторінці Facebook, передає пресслужба.

“Це гроші зі спецфонду для медицини, які викидають на президентську забавку - “Велике будівництво”. Я поїздив Україною і подивився на ці так звані нові дороги та об’єкти інфраструктури. Це чергова афера, на якій дуже зручно обманювати виборців”, - зазначив політик.

Він заявив, що Київ очолив список міст по боргах за комунальні послуги.

“Останнiй пункт - актуальний, як ніколи, адже Київ очолив список міст по боргах за комуналку. Завинили понад 6 мільярдів гривень! Дещо відстають від столиці Дніпропетровська область, там боргів на мільярд менше. Та Харківська, де заборгували державі понад 4,5 мільярди гривень”, - додав Віталій Нестор.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму