Віталій Нестор: Хто заробить на Великій Окружній?

img

Знову заговорили про будівництво нової об'їзної дороги навколо Києва. Презентував проект Кирило Тимошенко - заступник голови Офіса президента, якого вважають куратором забавки Зеленського “Великого будівництва”. Часом не тому, що бюджет київської об’їзної дороги - понад 3 млрд.$?

Про це заявив на своїй сторінці Facebook голова Центру захисту киян Віталій Нестор, передає пресслужба.

Напівкільце протяжністю майже 150 кілометрів поєднає основні міжнародні траси, які пролягають через Україну та найбільші міста київської агломерації: Ірпінь, Ворзель, Васильків, Обухів, Українку, Бориспіль та Бровари. Будуватимуть київську окружну дорогу до 2025 року.

“КОД нарешті має забрати 70% вантажного трафіку. Також планується побудувати міст через Дніпро протяжністю 25 км. Звучить відмінно, але шкода, що таку важливу дорогу використовують в якості політичного PR напередодні місцевих виборів”, - зазначив Віталій Нестор.

Політик зазначив, що "Батьківщина" проконтролює процес будівництва дороги.
“За оцінками експертів окремі ділянки пройдуть полями і на них можна відмити 25-30% усього бюджету! Кошторис - 85 мільярдів гривень. Тобто на будівництві можна спокійно "закатати в асфальт" близько… 1 мільярду $”, - додав він.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму