Віталій Нестор: Хто знайде загадкових підпалювачів?

img

Коли спалили будинок Гонтаревої, вони сміялись, коли спалили будинок Шабуніна, вони це зам’яли, коли спалили «Теслу» Богдана, вони відмовчались. Про це заявив голова Центру захисту киян Віталій Нестор на своїй сторінці Facebook, передає пресслужба.

Політик зазначив, що саме коли спалили автівку програми розслідувань «Схеми: корупція в деталях - RFERL», президент Зеленський виклав пост.

«У грудні 2014-го неподалік палацу «Україна» невідомі спалили моє авто. Поліції знадобилося два місяці, щоб знайти та затримати злочинців.
Сподіваюся, що й цього разу правоохоронні органи максимально швидко знайдуть та притягнуть до відповідальності зловмисників, які підпалили авто програми «Схеми», - написав на сторінці Facebook Володимир Зеленський.

В свою чергу Віталій Нестор нагадав, що останній матеріал, який знімали на цій машині журналісти програми, був про високопосадовців, які порушують правила дорожнього руху.

«До речі, сам Зеленський на відміну від Голобородька і порушує. Так, пане президенте, Ви абсолютно правильно пишете, що свобода слова - фундамент будь-якої демократичної країни. І якщо Вам дійсно погрожували за вашу попередню критику влади у «95 кварталі», то Ви знаєте, що відчувають люди, які постраждали від невідомих «паліїв». Нагадаю, у Вас є лейтенант Баканов і міністр Аваков, який показав свою ефективність під час численних терактів протягом місяця. Будь ласка, зробіть, те що пообіцяли», - додав очільник Центру захисту киян.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму