Центр захисту киян надає юридичний супровід ГО «Псіхабіліті».

img

Керівник юридичного департаменту ЦЗК Юрій Власенко особисто консультує представників організації «Психабіліті». Відомо, що дана організація сприяє у наданні допомоги особам з психічними розладами по збереженню і відновленню їх соціальної активності, проводить роботу щодо захисту їх законних медичних, економічних, соціальних прав та інтересів.

«Соціальна невлаштованість внаслідок психічного захворювання є серйозною перепоною у повсякденному житті. Такі особи потребують не лише ефективної та своєчасної медичної допомоги, а й захисту їх прав, свобод, гідності і законних інтересів на правовому рівні. Ненадання своєчасної допомоги сприяє вчиненню по відношенню до них незаконних дій, у тому числі, порушення їх майнових, житлових, соціальних та інших прав», - заявив Юрій Власенко.

Якщо ви потребуєте юридичної консультації, звертайтеся за номером гарячої лініі Центру захисту киян: 0800302019

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму