Центр захисту киян на період карантину працюватиме віддалено

img

У Києві вирішили запровадити «червону» зону карантину. Вона запрацює з 00:01 20 березня, у ніч із п'ятниці на суботу. Діятимуть обмеження протягом трьох тижнів — до 9 квітня включно. Тому Центр захисту киян працюватиме віддалено.
Таке рішення ухвалила місцева комісія з надзвичайних ситуацій.


Буде заборонено:
робота закладів культури: кінотеатрів, театрів, музеїв, концертних залів;
робота торгово-розважальних центрів (окрім продуктових магазинів, аптек, зоомагазинів та магазинів із продажу засобів гігієни та побутової хімії);
проведення масових заходів: розважальних, спортивних, культурних, рекламних та інших;
присутність глядачів на спортивних змаганнях.
Проводити релігійні богослужіння можна лише в разі забезпечення не менш як 10 квадратних метрів на одну людину. Заклади громадського харчування працюватимуть лише навинос.
Громадський транспорт працюватиме у звичному режимі, але з заповненістю місць для сидіння лише на 50%.
З дотриманням суворих протиепідемічних норм зможуть працювати автозаправки (без роботи кафе), перукарні та салони краси (за попереднім записом).
Спортивні зали зможуть працювати також за попереднім записом, але без групових занять.
Дитячі садочки не зачинятимуть. Школярі повернуться після канікул на дистанційне навчання.
Усі державні підприємства та організації працюватимуть дистанційно. Приватний бізнес також закликають максимально перевести своїх працівників на віддалену роботу.


Ситуація з коронавірусом у Києві
Міський голова називає її «без перебільшення загрозливою». Нині збільшується кількість госпіталізованих. За останню добу в лікарні з COVID-19 потрапили 148 людей, загалом їх понад 3 300. Заповненість ковід-ліжок перевищує 70%.
Напередодні міська влада столиці попросила Кабмін збільшити перелік обмежень для «помаранчевої» зони у зв'язку з погіршенням ситуації в місті. Крім того, учнів 5-11 класів відправили на канікули на два дні раніше ㅡ з 18 березня.
Водночас в уряді зазначали, що місцева влада може самостійно запроваджувати додаткові обмеження.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму