Віктор Гончаренко: Земля має залишатися власністю українського народу

img

Ні для кого не секрет, що продовольчий кошик громадян України формується саме з того, що роблять фермери, середні сільгосппідприємства. Які ще існують, але їх з кожним роком стає все менше. На сьогодні агрохолдинги заполонили землі і територію сіл. Прийшли так звані «ефективні власники» і зараз все стоїть в руїнах.

Про це заявив представник ГО «Асоціація фермерів та землевласників черкаської області», депутат Черкаської обласної ради, член депутатської фракції політичної партії ВО «Батьківщина» під час круглого столу «Відкриття ринку землі: як земельна реформа вплине на українців», передає пресслужба Центру захисту киян.

На думку Віктора Гончаренка, величезну загрозу державній безпеці складають відсутність будь-якого контролю за сівозміною та варварське використання отрутохімікатів.

«На сьогодні навколо сіл по 5-10 тисяч гектарів засіяні однією культурою. Це в основному соняшник та кукурудза. Отрутохімікатими накривають цю землю так, що в ставках перестали навіть жаби кумкати. Це екологічна катастрофа, яка насувається на нас. Але на це закривають очі. Пестицидами поливають землю щедріше ніж Бог дощем. І якщо хтось вважає, що це питання стосується тільки сільських жителів і не зачіпає міста, то вони помиляються. Ці продукти споживають всі українці без виключення. Міські чи сільські, бідні чи багаті. Всі ми харчуємось з одних супермаркетів. І походження продукції однакове».

Також Віктор Гончаренко переконаний, що земля має залишатися власністю українського народу. Так як записано в статті 13 Конституції.

«Як діди і батьки передали нам землю, так і ми маємо передати її своїм нащадкам. Щоб вони росли, працювали і виховували своїх дітей на ній.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму