Ми відкрили гарячу лінію з питання протидії земельного рейдерства, - Віталій Нестор

img

Центр захисту киян та Батьківщина. Київ ініціювали роботу гарячої лінії 0800302019 з питань рейдерства і незаконного відчуження землі. 

Про це повідомив очільник столичної «Батьківщини», голова Центру захисту киян Віталій Нестор, передає пресслужба Центру захисту киян.

«Більшість українців категорично проти розпродажу 72% території країни. Проте влада цинічно продовжує реалізацію деструктивного плану та блокує можливість проведення всеукраїнського референдуму з питання землі. Наша команда найпотужніших юристів України готова оперативно надавати безкоштовну консультацію всім, хто зіткнувся із земельним рейдерством», – повідомив він.

За безкоштовним номером 0800302019 громадян просять повідомляти про ситуації, в яких порушують їхні права щодо володіння землею. А також інформувати, якщо стає відомо про випадки з рейдерством. 

Нагадаємо, з 01 липня 2021 року набуває чинності закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», який скасовує дію мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму