10 000 киян стали випускниками «Цифрової грамотності»

img

Вітаємо з першим днем осені, з Днем знань, Першим дзвоником та з тим, що за час роботи Центру захисту киян вже 10 000 киян успішно завершили безкоштовні курси «Цифрової грамотності» та отримали сертифікати!

Центр захисту киян проводить щомісячні безкоштовні курси, де всіх охочих навчають:

користуватися ноутбуком та смартфоном; 
створити поштову скриньку та зареєструватися у соцмережах;
можливостям Інтернету;
сплачувати за комуналку онлайн;
робити покупки через Інтернет;
записуватися на прийом до лікаря онлайн;
замовляти ліки і порівнювати ціни в аптеках;
купувати квитки на потяг онлайн

Якщо ви або ваші близькі ніколи не користувалися комп'ютером, ноутбуком чи смартфоном – це не проблема. Адже викладачі починають заняття з нуля. Навчальна програма курсу триває один місяць та складається з чотирьох блоків: «ЖКГ онлайн», «Медицина онлайн», «Покупки онлайн» та «Спілкування онлайн». Заняття відбуваються один раз на тиждень по 2 години і складаються з лекційної та практичної частин. Кількість людей у групі обмежена карантинними заходами. Викладачі забезпечують слухачів ноутбуками та друкованими матеріалами з корисною інформацією під час заняття. А також за потреби допоможуть індивідуально. Якщо особа пропустила заняття, завжди є можливість прийти з іншою групою та відпрацювати.

Записатися на курс можна за номером гарячої лінії: 0 800 30 2019

Навчання відбувається по вул. Городецького, 4 (поблизу метро Майдан Незалежності та Хрещатик).

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму