Українці повернуться до авосьок та кравчучок

img

Щороку кожен українець використовує близько 500 пластикових пакетів, із них лише 6% - йдуть на переробку, а інші на звалища і забруднюють довкілля. Залежно від товщини пакет розкладається від 30 до 200 років і, щоб це припинити, синтетичні пакети не можна буде розповсюджувати в магазинах, ресторанах чи кафе. А щоб ми почали звикати це будуть робити поступово. Так, із наступного місяця у торговій залі не можна буде залишати одноразовий пакет, оскільки він стане платним і його вартість складатиме від 2 до 3,5 грн.

Тому гривнею уряд вирішив боротися з пластиковими пакетами. Варто також зазначити, що наразі уряди 33 країн запровадили повну заборону, а ще 53 країни – часткову заборону або ж значний податок на використання пластикових пакетів.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму