У Києві стартував проект "Цифрова грамотність"

img

За ініціативи Центру захисту киян стартував соціально-освітній проект «Цифрова грамотність». На безкоштовних курсах слухачів навчають користуватися мережею Інтернет, соціальними мережами, різними інтернет-сервісами, Skype, Viber тощо. Проект розрахований на літніх людей, але вік учасників не обмежений. 

26 лютого відбулося перше заняття, де киян навчали користуватися комп’ютером та ознайомлювали з можливостями Інтернету. Просто і зрозуміло слухачів навчили як відкрити та користуватися браузерами, знайти потрібну інформацію та дізналися про основи безпеки при роботі в Інтернеті. Наприкінці заняття студенти могли уже самостійно зареєструвати особисту електронну пошту. 

Навчальна програма складається із чотирьох модулів. Тренінги відбуватимуться щотижня впродовж місяця. Кожен модуль триватиме 2 години із перервою на каву та чай. Кількість людей у групі – не більше 20 осіб.

18 перших слухачів – люди старші за 45 років. Вони беруть участь в проекті, щоб отримати знання, які допоможуть спілкуватися з родичами та друзями в усіх куточках світу, без черг сплачувати за комунальні послуги, записуватися онлайн на прийом до лікаря, замовляти ліки в аптеках, знаходити потрібну інформацію та заощаджувати на покупках через Інтернет.

Статистика свідчить, що у Києві лише 10% населення старше 45 років активно користуються Інтернетом. Фактично, Інтернет не використовують майже 1 млн киян. Причина проста – не володіють навичками. Саме практичним навичкам і вчать у Центрі захисту киян.

Записатися на курс «Цифрова грамотність» можна зателефонувавши на гарячу лінію Центру захисту киян за номером 0-800-30-20-19.

 

Довідка:

Центр захисту киян створено за ініціативи ВО «Батьківщина».

Основні напрямки роботи Центру:  допомога у вирішенні проблем з комунальними службами, державними структурами, закладами освіти та охорони здоров’я та грамотному оформленні документів та звернень; інформування киян про їх права та можливості; контроль діяльності влади, залучення ЗМІ та громадськості, якщо ситуація того потребує; безкоштовне навчання киян використанню сучасних цифрових технологій в повсякденному житті; втілення в життя кращих ідей киян по захисту та розвитку міста.

Всі послуги центру безкоштовні.

 

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму