Центр захисту киян допоміг вирішити проблему несправності ліфту

img

Кияни звернулися до ЦЗК, щоб вирішити проблему несправності ліфту. Адже у будинку Деснянського району з машинного відділення викрали котушку з 4-ма кг мідного дроту. Мешканці були змушені підніматися сходами.

Жителі будинку по вул. Волкова, 8 викликали оперативно-слідчу групу, аби зафіксувати злочин. А також звернулися до комунальної служби, щоб зламаний ліфт полагодили. Проте проблему ігнорували, поки вони не звернулися до Центру захисту киян.

Керівник юридичного департаменту ЦЗК Юрій Власенко опрацював звернення та надіслав запит до комунального підприємства Деснянського району з вимогою якнайшвидше вирішити проблему.

З'ясувалося, що роботи капітального характеру не є частиною типового переліку послуг з утримання будинків. У зв'язку з цим, гарантійний лист направили до обслуговуючої організації ТДВ "Укрліфтсервіс" з проханням відновити роботу ліфту за кошти підприємства. Наразі ліфт відремонтовано.

"Мародерство  у ліфтах, на жаль, розповсюджена проблема у Києві. Після придбання нового ліфтового обладнання та встановлення його, роботу вантажопасажирського ліфту відновлено",  ̶  прокоментував Юрій Власенко.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму