Прес-конференція: «КМДА проти киян? Влада оскаржує рішення суду про зниження тарифів»

img

25 вересня о 10:30 у прес-центрі УНІАН Віталій Нестор, голова Центр захисту киян, Володимир Бондаренко, голова фракції ВО «Батьківщина» у Київраді, Олексій Кучеренко, екс-міністр із питань ЖКГ, оголосять свої кроки щодо захисту мешканців понад 8 000 будинків.

Суд визнав рішення про підвищення тарифів у цих будинках незаконними, проте міська влада намагається подати апеляцію.

6 липня 2018 року Окружний суд міста Києва визнав розпорядження КМДА N668 від 06.06.2017 року про підвищення тарифів на утримання будинків і прибудинкових територій недійсним.

Рішення прийняте завдяки підтримці активістів  ГО «Центр захисту киян» і експертів ВГО «Спілка власників житла», до яких звернулися кияни.

Олексій Кучеренко, Володимир Бондаренко і Віталій Нестор презентуватимуть план дій у випадку, якщо київська влада намагатиметься уникнути виконання рішення суду.

Акредитація обов’язкова до 18:00 24 вересня за телефоном: +38 095 553 308 8 або через e-mail [email protected]

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму