Центр захисту киян відстоює скасування завищених тарифів

img

25 вересня в УНІАН відбулася прес-конференція за підсумками боротьби проти незаконної спроби підвищити тарифи на утримання будинків і прибудинкових територій для киян.

Володимир Бондаренко, голова фракції «Батьківщина» у Київраді, Олексій Кучеренко, екс-міністр із питань ЖКГ та Віталій Нестор, голови Центру захисту киян, створеного з ініціативи Юлії Тимошенко об’єднали зусилля для підтримки жителів столиці та їхніх прав.

Як відомо, 23 червня 2016 року Юлія Тимошенко подала «тарифні позови» щодо незаконного підвищення ціни на газ, тарифів на централізоване опалення і водопостачання по Україні. Олексій Кучеренко став офіційним представником Юлії Тимошенко в суді. За його словами, міська адміністрація чинить опір – подає апеляцію.

«Керівники міста повинні привести все, що відбувається в сфері ЖКГ, у відповідність із нормами законодавства. Замість цього КМДА прийняла рішення, яке я вважаю аморальним, безграмотним і зухвалим – вирішили подати апеляційну скаргу», – сказав Кучеренко.

Центр захисту киян долучився до громадської позиції щодо тарифів на комунальні послуги та апеляції КМДА. Під час конференції керівники ВГО «Спілка власників житла України» та Центру захисту киян підписали меморандум про співпрацю.

«Ми опрацювали більше тисячі звернень. Кияни стурбовані зростанням цін у сфері ЖКГ, і тим, що тарифи на більшість комунальних послуг є не обґрунтованими», – зазначив голова Центру захисту киян Віталій Нестор.

Нагадуємо, що 6 липня 2018 р. Окружний суд Києва визнав розпорядження КМДА N668 про підвищення тарифів на утримання будинків і прибудинкових територій недійсним. Таке рішення стало результатом боротьби активістів Центру захисту киян і ВГО «Спілка власників житла» за права мешканців понад восьми тисяч будинків упродовж року.

Центр захисту киян створено за ініціативи Юлії Тимошенко для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму