Фракція «Батьківщина» в Київраді підтримала позицію ЦЗК щодо тарифів

img

27 вересня 2018 року голова фракції «Батьківщина» в Київраді Володимир Бондаренко під час сесії заявив про вимоги щодо зниження тарифів на прибудинкову територію та цін на проїзд.

Після прес-конференції 25 вересня, де Володимир Бондаренко спільно з головою Центру захисту киян та керівником ВГО «Спілка власників житла України» обговорювали план боротьби проти підвищення тарифів для киян, фракція «Батьківщина» виступила з публічним зверненням до міського голови. 

«Антинародна влада здійснює неприхований тиск на громадян в частині непомірного зростання тарифів на житлово-комунальні послуги та на проїзд в громадському транспорті», - заявив Бондаренко на засіданні.

Фракція «Батьківщина» висунула вимоги до керівництва міста:

  • переглянути рівень оплати за проїзд в міському комунальному транспорті;
  • визначитися з оплатою за прибудинкову територію шляхом укладання прямих угод між громадянами та керуючими компаніями, з конкретизацією послуг;
  • не допустити зростання тарифів на водопостачання та водовідведення, яке передбачається НКРЕКУ;
  • проаналізувати рівень втрат цього виду послуг на міських водопровідних системах та вжити заходи по забезпеченні їх якості.

«В разі, якщо наші вимоги будуть проігноровані та не виконані належним чином, ми залишаємо за собою право використати весь спектр дій на захист киян у рамках закону - від журналістських розслідувань до судів і акцій масової непокори», - підкреслив голова фракції.

Нагадуємо, що Київська міська державна адміністрація подала апеляцію на рішення Окружного суду Києва про скасування розпорядження КМДА від 6 червня 2017 року №668 про підвищення тарифів на утримання будинків і прибудинкових територій.

Центр захисту киян створено за ініціативи Юлії Тимошенко для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму