Юристи Центру захисту киян опрацювали семитисячне звернення

img

Правозахисники Центру захисту киян допомогли пенсіонерці вирішити питання із Пенсійним фондом України, який вимагав повернути вже здійснену переплату пенсії. Це не перший подібний випадок, з яким мають справу юристи організації.

Юридична служба Центру минулого тижня успішно опрацювала вже 7-тисячне звернення. З проханням про надання юридичної консультації звернулася пані Валентина Георгіївна, пенсіонерка і дитина Другої світової війни. Пенсійний фонд України вимагав від жінки повернути вже здійснену переплату пенсії в розмірі 18 765,76 грн за період з 01.04.2013 по 01.09.2017.

Як дитина війни киянка отримувала відповідну надбавку до пенсії. Головне управління Пенсійного фонду України у 2018 році почало вимагати повернення надбавки як помилково нарахованих кошт. За вимогою державної установи, жінка мала або добровільно сплатити різницю, або буде здійснюватися примусове стягнення певної суми з майбутніх пенсійних нарахувань.

Юристи Центру захисту киян допомогли Валентині Георгіївні надати відповідні докази, що переплата є необачністю самого Пенсійного фонду і вона не повинна її повертати. Як результат, Головне управління зняло всі фінансові зобов’язання щодо переплати перед пенсіонеркою.

Нагадаємо, що 05.07.2018 Центр захисту киян особисто презентувала лідер «ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко на офіційному відкритті громадської приймальні по вул. Городецького 4. За час роботи Центру оператори прийняли вже понад 24 000 телефонних дзвінків від громадян. Люди звертаються з різних питань: щодо реєстрації на освітні курси «Цифрова грамотність» та «Рух уповноважених з питань ЖКГ», оформлення підписки на газету «Київське слово», з проханням про надання правової допомоги, або просто шукають підтримки у вирішенні проблеми.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму