Юлія Тимошенко зустрілася з київськими підприємцями

img

Новий економічний курс дозволить провести масштабну програму мікрокредитування малих підприємців.

Про це Юлія Тимошенко заявила на зустрічі із представниками малого та середнього бізнесу в Києві.

Лідер «Батьківщини» особисто спілкувалася та модерувала зустріч із більш ніж 300 підприємцями. Власники компаній, управлінці та представники профспілкових організацій підприємців зібралися, аби обговорити можливості та ризики ведення бізнесу в Україні.

До заходу також долучилися спеціалісти Центру захисту киян та підтримали стратегію лідера та ідеї представників підприємств щодо удосконалення системи українського малого та середнього бізнесу.

«Сировинна економіка ніколи не дасть таких вибухових можливостей для збільшення обсягів ВВП та економічного підйому, як це може дати інноваційна модель розвитку. Або ми переходимо на інноваційний тип економіки, або ми ніколи не зможемо бути в одному колі з сильними країнами», – підкреслила Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» запевнила, що кредит надаватиметься під спеціальне страхування без застави і лише під 3%, як це робиться в будь-якій країні Європи.

«Новий економічний курс дозволить провести масштабну програму мікрокредитування малих підприємців. Для її реалізації будуть створені бази даних із тисяч прибуткових бізнес-планів. Людина зможе сама вибрати, який бізнес робити», – наголосила Юлія Тимошенко.

Тимошенко впевнена, що завдання влади – створення нормальних умов для ведення бізнесу, а креативний клас зробить все інше для успіху країни.

Підприємці загалом підтримали пропозицію Юлії Тимошенко об’єднати зусилля, ставили питання та висували слушні пропозиції по доопрацюванню Нового економічного курсу. Стратегія, яка сприймається підприємцями, буде реалізована спільно з ними після президентських виборів.

 

Центр захисту киян створено за ініціативи Юлії Тимошенко для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму