Центр захисту киян вийде на попереджувальну акцію «НІ ПІДВИЩЕННЮ ТАРИФІВ НА ГАЗ!»

img

Громадська організація «Центр захисту киян» та Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» разом з тисячами співгромадян відстоюватиме чітку позицію – не підвищувати тарифи. В середу, 24 жовтня о 09:00, під стінами Адміністрації Президента (вул. Банкова, 11) відбудеться попереджувальна акція «НІ ПІДВИЩЕННЮ ТАРИФІВ НА ГАЗ!».

Уряд постановив, що з 1 листопада 2018 року в Україні діятиме новий тариф на газ для населення. Відтак, 1 тисяча кубометрів газу становитиме 8550 гривень. Збільшена на 23,5% ціна на газ спонукає українців до проведення попереджувальної акції під стінами Адміністрації Президента.

Нагадаємо, що 19 жовтня лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко звернулася до президента із закликом скасувати підвищення тарифів на газ.

«Для абсолютної  більшості людей у країні – це справжній шок. І це ще одна катастрофа, яка заштовхає українців у таку нішу бідності, з якої вийти вже буде дуже важко. Чому відбулося це підняття цін на газ, а як наслідок – тарифів на тепло? Тому що найкращі родовища України вже розібрані корумпованим оточенням Порошенка. І за ті 7 місяців, які залишилися до завершення їх влади, вони, видобуваючи газ із наших власних українських родовищ, хочуть знову покласти мільярди на свої офшорні рахунки. За кошт кожної української родини», -  заявила Юлія Тимошенко.

Затвердження нового тарифу – одна з вимог МВФ для виділення Україні чергового кредитного траншу. До слова, новий тариф мали ввести 1 жовтня цього року. До цього українці оплачували за газ 6,9579 гривні за кубометр.

Голова Центру захисту киян Віталій Нестор зазначив, що в період з 19 по 22 жовтня 2018 до організації звернулися величезна кількість осіб із проханням вплинути на ситуацію із непідйомною ціною на газ.

«Рішення про підвищення цін на газ - безвідповідальне. Влада мотивує це необхідністю чергового кредиту. Завтра нові позики треба буде брати і знову ціни на газ піднімати? Замість енергомодернізації, збільшення видобутку власного газу, підвищення зарплат і пенсій, влада тільки обкрадає людей», - додав Віталій Нестор.

 

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму