Юлія Тимошенко приєдналася до активістів ЦЗК на акцію «НІ ПІДВИЩЕННЮ ТАРИФІВ НА ГАЗ!»

img

24 жовтня під стінами Адміністрації Президента відбулась масова попереджувальна акція «НІ ПІДВИЩЕННЮ ТАРИФІВ НА ГАЗ!». Юлія Тимошенко разом з киянами вийшли на Банкову з вимогою до Президента зупинити рішення уряду щодо підвищення вартості газу.

Акцію також підтримали народні депутати України та члени партії «Батьківщини», активісти ГО «Центр захисту киян» і понад 1 000 жителів міста. Всі вийшли до будівлі АП з закликом зупинити дію постанови від 19 жовтня  про підвищення ціни на газ для населення.

«Як можна одночасно на чверть підвищити ціни на газ, на тепло та на третину зменшити видатки на субсидії, і водночас розповісти про посилення програми на субсидії? За кого всіх нас має цей президент? Ми боротимемося проти такої політики знищення нації», - заявила на акції Юлія Тимошенко.

Раніше уряд постановив, що з 1 листопада 2018 року в Україні діятиме новий тариф на газ: 1 тисяча кубометрів газу становитиме 8550. Збільшена на 23,5% ціна на газ, а як наслідок – і вартість теплопостачання, стала причиною проведення попереджувальної акції під стінами Адміністрації Президента.

Волонтери Центру захисту киян разом з головою Віталієм Нестором також приєдналися до ініціативи, щоб висловити позицію всіх киян, які звертаються до організації за допомогою. Віталій Нестор зазначив, що підвищення цін на газ Президент і уряд мотивують не економічними причинами, а називають політичною необхідністю.

«Чи є це рішення конституційним і чи відповідає воно нормам чинного законодавства? Ні. Будь-який нормативно-правовий акт, який приймається на Банковій чи в будівлі уряду на Грушевського, не може бути здійсненим за політичною вказівкою. Ми маємо розуміти, що будь-яка постанова є незаконною, якщо вона не має економічного обґрунтування, як у даному випадку», - сказав перед громадою Віталій Нестор.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму