Центр захисту киян відстоює права мешканців Голосієво

img

Центру захисту киян вимагає від мера притягти до відповідальності керівництво КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва".

До нас надходять численні скарги мешканців Голосіївського району на погрози від керуючого комунального підприємства.

Ще з серпня 2018 року працівники цього підприємства розвішують оголошення з погрозами про відключення від електропостачання будинків у разі несплати окремими мешканцями боргів за комунальні послуг. Останні ж оголошення, розвішені в жовтні 2018 року, мають характер відкритих погроз. Жителів лякають відключенням ліфтів та електропостачання у місцях загального користування у разі несплати заборгованості до 31 жовтня 2018 року.

Один з жителів мікрорайону повідомив нам, що у його будинку по просп. Голосіївському, 17Б ліфт уже відключили, незважаючи на те, що 90% жителів справно оплачують рахунки. 

Юристи Центру захисту киян встановили, що такі дії КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва" є незаконними. Тому направили офіційне письмове ЗВЕРНЕННЯ до мера Києва з вимогою провести перевірку дій КП та змусити його припинити "тероризування" мешканців мікрорайону.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму