1564 людини стали випускниками «Цифрової грамотності»

img

У березні 2018 року команда Центр захисту киян започаткувала соціально-освітній проект «Цифрова грамотність». 

За сім місяців існування «Цифрової грамотності»  1564 людини успішно завершили навчання та отримали сертифікати.

Навчальна програма курсу триває 1 місяць. Заняття відбуваються один раз на тиждень по 2 години. Кількість людей у групі – до 20 осіб. Викладачі забезпечують слухачів ноутбуками та друкованими матеріалами з корисною інформацією під час заняття.

Після завершення курсу кияни можуть легко працювати з комп’ютером та користуватися Інтернетом. Вони без черг сплачують за комунальні послуги, записуються на прийом до лікаря онлайн, замовляють ліки в аптеках, знаходять потрібну інформацію та в курсі всіх актуальних новин. Крім того, слухачі навчаються користуватися соціальними мережами, аби спілкування з рідними та друзями було простіше, особливо якщо вони знаходяться далеко.

Випускники «Цифрової грамотності» тепер не тільки заощаджують на покупках, а й власний час. Адже буденні справи вони можуть вирішувати не виходячи з дому та сидячи на дивані.

Курси БЕЗКОШТОВНІ.

Якщо ви бажаєте стати слухачем «Цифрової грамотності», або записати своїх близьких  зателефонуйте на безкоштовну гарячу лінію 0800 30 2019.

Навчання відбувається за адресою вул. Городецького, 4 (поблизу метро Майдан Незалежності та Хрещатик).

 

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму