Центр захисту киян надав 25 000 консультацій по телефону

img

1 листопада 2018 року оператитори кол-центру прийняли 25-тисячний дзвінок за телефоном гарячої лінії Центру захисту киян. 

Найактуальнішим питанням, з якими містяни телефонують до Центру, залишається сфера житлово-комунальних послуг. Кияни цікавляться тим, що робити у разі невиконання обов'язків комунальними службами, як отримати субсидію, оскаржити нарахування плати за комунальні послуги та як створити ОСББ. Крім того, часто звертаються з приводу порушення трудового законодавства, з сімейних питань та щодо неналежного медичного обслуговування. 

Наші спеціалісти в телефонному режимі консультують з різних юридичних питань, роз'яснюють законодавчі положення, нововведення та зміни до них.

Кол-центр ЦЗК це швидка юридична допомога, де кияни можуть оперативно отримати рекомендації, як діяти у разі порушення їхніх громадянських прав, куди звертатись далі, а головне як юридично правильно оформити свою заяву, щоб вона було прийнята. Допомога з оформленням документів та звернень до різних державних установ та міських служб ще один напрямок роботи Центру захисту киян. 

Якщо ж проблема потребує особистої консультації юриста, громадянам призначають прийом у приймальні Центру захисту киян по вул. Городецького, 4. 

Якщо вам потрібна консультація у вирішенні проблеми, або ви не знаєте як правильно звернутися у державні структури, скласти та подати звернення, або що для цього потрібне зателефонуйте на безкоштовну гарячу лінію Центру захисту киян 0 800 30 2019. Наші кваліфіковані юристи вас з радістю проконсультують та допоможуть.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму