У Києві зловмисники напали на інформаційний намет «Нового курсу» та спричинили серцевий напад в агітаторки

img

У понеділок, 26 листопада, двоє молодиків  спортивної статури напали на агітаційний намет, де розповсюджувалася інформація про «Новий курс» Юлії Тимошенко. Напад стався на Дарницькій площі, напроти магазину «Рошен». Невідомі зламали намет, зіпсували листівки та газети. У наметі перебувало літнє подружжя, члени партії ВО «Батьківщина». 

За словами потерпілих, спочатку підійшов один нападник у комуфляжній формі, який лайливими словами пригрозив забрати намет. Після цього підійшов інший чоловік у цивільному одязі, який дістав газовий балончик, зруйнував намет та всі друковані матеріали вщент. Він скинув металеву конструкцію, яка впала жінці на голову. 

У результаті нападу в агітаторки почався серцевий напад, її забрала швидка. 

За фактом нападу потерпілі викликали наряд поліції. На місці працюють оперативники. Протизаконні дії нападників підпадають під 296 статтю Кримінального Кодексу України - хуліганство. 

Агітаційні намети працюють на законних підставках, про їх діяльність було повідомлено КМДА.

Київська міська організація ВО «Батьківщина» та Центр захисту киян засуджують методи силового впливу на громадян України та стежить за ситуацією. Нападники будуть знайдені та відповідатимуть за законом.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму