2000 киян стали випускниками «Цифрової грамотності»

img

За 9 місяців роботи Центру захисту киян вже 2000 киян успішно завершили курси «Цифрової грамотності» та отримали сертифікати.

На заняттях мешканців Києва навчають працювати з комп’ютером та користуватися Інтернетом. І все для того, аби вони могли без черг сплатити за комунальні послуги, робити покупки через Інтернет, записатися на прийом до лікаря онлайн, замовити ліки та порівняти ціни в аптеках, знайти потрібну інформацію та просто бути в курсі всіх актуальних новин. Такі навички допоможуть заощадити і кошти, і час.

«Ми започаткували соціально-освітній проект «Цифрова грамотність», щоб навчити людей поважного віку працювати з комп’ютером та Інтернетом, аби вони могли йти у ногу з часом. Адже зараз вирішувати побутові питання стає все простіше, навіть не виходячи з дому. Ми раді допомагати мешканцям Києва не тільки юридичними консультаціями, а й безкоштовними освітніми курсами. Я сподіваюся, що після завершення цих курсів, люди будуть продовжувати навчатися самостійно. Тому щиро бажаю успіхів та наснаги», – додав голова Центру захисту киян Віталій Нестор.

Навчальна програма курсу триває один місяць та складається з чотирьох блоків: «ЖКГ онлайн», «Медицина онлайн», «Покупки онлайн» та «Спілкування онлайн». Заняття відбуваються один раз на тиждень по 2 години і складаються з лекційної та практичної частин. Кількість людей у групі – до 20 осіб. Викладачі забезпечують слухачів ноутбуками та друкованими матеріалами з корисною інформацією під час заняття. А також за потреби допоможуть індивідуально.

Якщо ви пропустили заняття, то завжди є можливість прийти з іншою групою та відпрацювати.

Курси БЕЗКОШТОВНІ.

Якщо ви бажаєте стати слухачем «Цифрової грамотності», або записати своїх близьких  телефонуйте на безкоштовну гарячу лінію 0800 30 2019.

Навчання відбувається по вул. Городецького, 4 (поблизу метро Майдан Незалежності та Хрещатик) та у інших районах Києва.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму