100 киян отримали посвідчення Уповноважених з ЖКГ

img

8 грудня керівник юридичного департаменту Центру захисту киян Юрій Власенко видав соте посвідчення Уповноваженого з ЖКГ.

«Рух уповноважених ЖКГ» створений, аби навчити киян самостійно контролювати якість житлово-комунальних послуг та ефективно вирішувати проблеми комунального господарства та сплачувати лише за ті послуги, які реально надаються.

Курс складається із модулю «Надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкової території». На лекційних заняттях розглядають усі актуальні та проблемні питання, а на практичних навчають грамотно складати різні форми заяв та запитів до ЖЕКів, оформлювати запити керуючих компаній, як отримати перерахунок тарифів та багато іншого. Киян також навчають правам та можливостям користування прибудинковою територією, як грамотно звертатися у ЖЕК і як свторити ефективне ОСББ.

Центр захисту киян безкоштовно забезпечує підтримку експертів та юристів, необхідні методичні матеріали. А по завершенню курсу, за бажанням кияни стають уповноваженими з питань ЖКГ та отримують спеціальні посвідчення. Вони матимуть можливість і надалі відвідувати тренінги та навчання, на яких експерти з житлово-комунального господарства даватимуть практичні поради та рекомендації. А також у них буде підтримка у вигляді звернень і запитів від депутатів Київради.

Курси відбуваються щосуботи о 12.00 до 16.00 за адресою вул. Городецького, 4 (поблизу метро Хрещатик та Майдан Незалежності).

Аби записатися на навчання – телефонуйте на безкоштовну гарячу лінію 0 800 30 2019.
Навчання БЕЗКОШТОВНЕ.

 

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму