За ініціативи Юлії Тимошенко відкрилися додаткові приймальні Центру захисту киян

img

Відтепер кияни можуть звертатися за безкоштовною юридичною допомогою до Центру захисту киян у Дарницькому, Деснянському, Голосіївському, Святошинському та Печерському районах міста. 

Додаткові офіси відкрили у зв'язку з великою кількістю зверненнь від мешканців столиці. Наразі вони працюють за адресами:

  • Проспек Голосіївський, буд. 89 (ст. м. Васильківська, ст. м. Виставковий центр)
  • Вулиця М. Цвєтаєвої, буд. 8 (житловий масив Троєщина)
  • Бульвар Перова, буд. 4 (ст. м. Дарниця)
  • Вулиця Стуса, буд. 22/1 (ст. м. Житомирська, ст. м. Академмістечко)
  • Бульвар Дружби Народів, буд. 17/5 (ст. м. Дружби народів)
  • Вулиця Мілютенка, буд. 11 (ст. м. Лісова, ст. м. Чернігівська)

Головний офіс Центру захисту киян продовжує працювати за адресою вул. Городецького, 4 (м. Майдан Незалежності та Хрещатик).

Нагадаємо, Центр захисту киян працює з лютого 2018-го року. За цей час спеціалісти опрацювали понад 9 000 звернень киян та допомогли киянам у вирішенні проблемних питань. У Центрі надають безкоштовну юридичну консультацію, навчають комп'ютерній грамотності та контролювати житлово-комунальні послуги. 

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму