ЦЗК закликав Кличка проконтролювати знесення МАФів на території історичної пам’ятки

img

До нашої громадської організації продовжують звертатися небайдужі кияни з проханням допомогти прибрати МАФи з продажу напоїв та їжі, розташовані поряд зі входом до Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр», що знаходить поблизу станції метро «Дорогожичі». У відповідь на численні прохання киян Центр захисту киян підготував офіційне звернення до міського голови з вимогою проконтролювати вирішення даного питання.

Розташування стихійних об’єктів торгівлі в охоронній зоні Заповідника історичного значення є неприпустимим і неодноразово оскаржувалось Міністерством культури України. На вимоги негайно знести ці об’єкти, Департамент благоустрою КМДА за особистим підписом міського голови Віталія Кличка зобов’язався дотриматися правил благоустрою міста і ліквідувати об’єкти. Однак доручення не було виконане.

Керівник юридичного відділу Центру захисту киян Юрій Власенко склав офіційний лист-звернення на ім’я міського голови з проханням задовольнити вимоги Міністерства культури та мешканців територіальної громади, та проконтролювати виконання своїми підлеглими вказівок щодо знесення МАФів.

У разі подальшого ігнорування цих вимог, Центр захисту киян просить надати роз’яснення.

«Формальну відписку з даного питання, надану Вашими підлеглими за результатами невиконання наданих Вами доручень, просимо направити на електронну адресу (Організації)», - зазначено наприкінці листа.   

 

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму