Наближений до Президента телеканал звинувачує Центр захисту киян в передвиборчих маніпуляціях

img

6 лютого 2019 року в ефірі наближеного до Президента телеканалу «Прямий» вийшов сюжет, в якому кореспонденти заявляють про участь Центру захисту киян в передвиборчих маніпуляціях, що є недостовірною інформацією.

Центр захисту киян є громадською організацією, яку створили для інформування жителів міста, надання безкоштовних юридичних консультацій та допомоги у вирішенні проблемних питань, а також проведення освітніх курсів «Цифрової грамотності», «Юридичної грамотності» та «Руху уповноважених ЖКГ».

«В сюжеті «Прямого» телеканалу говорили про заповнення бланку заяви із персональними даними. Насправді, це типовий шаблон для ефективнішої роботи юридичного відділу. До нас звертаються живі люди, яким потрібна реальна допомога із складанням документів, в яких необхідно вказувати дані, що підтверджують особу. Як ви плануєте подати до суду, або підготувати документи щодо оформлення субсидії без власних даних?», - прокоментував голова Центру захисту киян Віталій Нестор.

Він додав, що журналісти вирвали з контексту та не показали в сюжеті фрагмент документу шаблону заяви, в якому зазначено, що заявник дає згоду на обробку персональних даних і засвідчує це власним підписом. 

Центр захисту киян офіційно заявляє, що працює виключно у відповідності до норм чинного законодавства України. Будь-яка інформація про участь Центру захисту киян у пердвиборчій агітації не відповідає дійсності. Це провокація!

Просимо ЗМІ та громадян перевіряти будь-яку інформацію про діяльність Центру захисту киян на нашому сайті.

 

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму