Центр захисту киян продовжує вимагати від КМДА відновити справедливі тарифи згідно з судовим рішенням

img

7 лютого відбулася прес-конференція на тему: «Скільки мільярдів витягнуто з кишень киян внаслідок незаконних тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій? Хто має за це відповісти?».

Під час прес-конференції правозахисник та голова Центру захисту киян Віталій Нестор, голова ВГО «Спілки власників житла України» Олексій Кучеренко, народний депутат України Юрій Одарченко та адвокат Віта Струкова оголосили, що відтепер можна у судовому порядку скасовувати рішення місцевих органів влади, які встановлюють людям необґрунтовані тарифи, доки КМДА не почне виконувати рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 06.07.2018 .

Відтепер вартість послуг за обслуговування прибудинкових територій кожного з 8327 будинків, які сьогодні обслуговуються керуючими дирекціями, має бути вдвічі менша від тих, яка були нарахована киянам у січні. Адже влада Києва завдяки своєму попередньому рішенню вже витягнула з кишень громадян щонайменше 1,5 млрд грн. 

Наразі Київська міська державна адміністрація не виконує рішення суду щодо скасування незаконного розпорядження КМДА №668, на підставі якого були в кілька разів підвищені тарифи на утримання будинків та прибудинкової території для киян. 

«Враховуючи те, що керуючі компанії не виконують рішення суду, ми готові допомогти кожному мешканцю столиці правомірно підійти до цього питання та в подальшому написати заяви, які стануть підставою на отримання перерахунку на утримання будинків та прибудинкової території», - зазначив голова Центру захисту киян Віталій Нестор. 

Центр захисту киян сприятиме відновленню справедливих тарифів для мешканців столиці.

«Наша громадська організація Центр захисту киян має 7 відділень, куди кияни можуть звернутися за безкоштовною правовою допомогою та отримати проект заяви, з якою особа має право звернутися до керуючої компанії та документи, підтвердити, які будуть доказом того, що особа звертається і вимагає в подальшому не нараховувати оплату за незаконними тарифами. Ми хочемо, щоб кожен мешканець Києва знав, що ми готові допомогти і проінформувати, що є чинне законодавство та рішення суду, яке вказує, що попереднє розпорядження не є законним та скасованим», - додав Віталій Нестор.

У підтримку рішення суду також виступив народний депутат України Юрій Одарченко. Він зазначив, що також готовий робити все для того, аби сприяти ВГО «Спілка власників житла» та Центру захисту киян у виконанні цього рішення, та допомагатиме звертатися до правоохоронних органів.

У відповідь на невиконання рішення суду, Олексій Кучеренко підготував заяву до правоохоронних органів про неправомірні дії посадових осіб керуючих компаній. 

 

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму