Центр захисту киян знову став об‘єктом провокацій влади

img

В середу, 20 лютого, у столиці біля головного офісу ГО «Центр захисту киян» на провокаційний міні-мітинг зібралося близько 30 людей.

Провокатори прийшли з плакатами з написами, направленими проти лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

Адміністратору Центру захисту киян вдалося отримати коментар від очевидиці, яка розмовляла з мітингувальниками:
«Заплатили 150 гривень для того, щоб всі прийшли до Тимошенко, нібито вона їм винна по 500 грн. Людей збирають від імені Порошенка. Це є справжня провокація», – прокоментувала жінка.

«До кінця незрозуміло, чого хочуть мітингувальники, але з огляду на останні події – це нова хвиля брудної кампанії Банкової проти кандидата в президенти. Показовим є те, що на подію прибули репортери саме пропрезидентського телевізійного каналу «Прямий»», - заявив голова Центру захисту киян Віталій Нестор. 

Наразі в приміщені головного офісу Центру захисту киян продовжують працювати юристи, які надають безкоштовну консультацію киянам, а також тривають освітні курси для пенсіонерів.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму