Центр захисту киян вимагає повернути киянам незаконно стягнені 1,5 млрд грн

img

У четвер 28 лютого 2019 року о 9.00 під КМДА (вул. Хрещатик, 36) відбудеться громадська акція, аби київська влада повернула киянам незаконно стягнені кошти під дією рішення КМДА N668 від 06 червня 2017 року. А це близько 2 000 грн кожній квартирі.

Всього ж КМДА та комунальна мафія незаконно стягнула 1,5 мільярди грн за утримання будинків та прибудинкових територій. Саме стільки грошей заплатили кияни за 18 місяців дії цього рішення.

Наші вимоги:

  • розробити механізм повернення грошей, сплачених за тарифом на будинки та прибудинкові території у відповідності з рішенням суду;
  • проконтролювати нарахування плати за послуги з утримання будинків і прибудинкових територій відповідно до вимог чинного законодавства.

Нагадаємо, більше року команда Юлії Тимошенко домагалася справедливості в судах, поки 20 грудня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва скасував розпорядження №668. Цим рішенням тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій піднімався майже вдвічі – із 3 гривень за квадратний метр до 6,4 грн/м².

Суд вирішив частково задовольнити адміністративний позов ВГО «Спілка власників житла України» до виконавчого органу Київради. Зокрема, визнати протиправним та скасувати згадане розпорядження виконавчого органу Київради. Проте КМДА досі не вирішила питання повернення незаконно стягнених коштів киянам.

Центр захисту киян створено для інформування жителів міста та надання безкоштовної допомоги у вирішенні проблемних питань. Тут можна отримати юридичну консультацію, рекомендації щодо оформлення документів та звернень, пройти курси цифрової грамотності та отримати підтримку в реалізації власних ідей та проектів на користь міста.

Зв’язатися з нами
Гаряча лінія 0(800)30-20-19

Отримайте РЕАЛЬНУ допомогу в найкоротші терміни

Заповніть форму